www.sportpodbilouvezi.cz
Sport pod bílou věží - autor webu:
Tomáš Rademacher
Telefon: +420 602 168 9101
Web: www.sportpodbilouvezi.cz

Sport pod Bílou věží na Facebooku Navštivte Sport pod Bílou věží na Google+ Navštivte Sport pod Bílou věží na YouTube

Novinky

Zpátky pod Lízátky. Nová kniha Michala Petráka. V minulých dnech vyšla kniha kolegy Michala Petráka, mapující minulost i současnost fotbalového stadionu v Hradci Králové. Nejnovější fotografie v knize byly pořízeny opravdu jen před několika málo dny.

Publikace ČERNOBÍLÁ HISTORIE 110 LET FC HRADEC KRÁLOVÉ

Společnými silami Michala Petráka, Jiřího Rádla a Tomáše Rademachera vyjde v příštích dnech bohatě ilustrovaná publikace, mapující 110 let historie královéhradeckého fotbalu.

Sport pod Bílou věží v Hradeckém deníkuMiluje sportovní historii a je hrdý Hradečák. Připomíná staré časy | Hradecký deník | 8.5.2014

Jedinečná možnost získat přímo od autora knihu HISTORIE HOKEJE V HRADCI KRÁLOVÉ

Publikace „Historie ledního hokeje, aneb led byl poněkud měkký" je koncipována jako kronika, seznámí čtenáře s počátky ledního hokeje v Hradci Králové a provede ho všemi  sezónami od roku 1930 do roku 2008.

Úvod » Pátráme

Pomozte nám v pátrání !!!

Pomozte identifikovat hradecké judisty na fotografii těsně po 2. světové válce.

Judisté po 2. světové válce

Na této fotografii vidíme hradecké judisty koncem 2. světové války, nebo těsně po ní. Judo v Hradci Králové bylo založeno v roce 1944. Nahoře druhý zprava stojí Zbyněk Rádl, na snímku by snad měl být i Ing. Jiří Schwarzbach.
To je vše, co k tomuto snímku víme. Chceme požádat naše čtenáře, aby „rozhodili sítě" po svých známých a pomohli nám s pátráním.

Děkujeme!

(TR + JR)


Pomozte nám v pátrání po životních osudech malého fotbalisty Mirky Krátkého

Mirka Krátký na fotografii v týdeníku Star z dubna 1932Hradečáci, Kukleňáci!! Pomozte nám v pátrání po životních osudech malého fotbalisty Mirky Krátkého, jehož fotku uveřejnil předválečný sportovní týdeník Star v dubnu 1932. Děkujeme. Autoři.

Web podporují
BRUNOTTI značkové módní a sportovní oblečení pro léto i zimu KOMPLEXNÍ FINANČNÍ SLUŽBY Hradec Králové Fotbal magazín