www.sportpodbilouvezi.cz
Sport pod bílou věží - autor webu:
Tomáš Rademacher
Telefon: +420 602 168 9101
Web: www.sportpodbilouvezi.cz

Sport pod Bílou věží na Facebooku Navštivte Sport pod Bílou věží na Google+ Navštivte Sport pod Bílou věží na YouTube

Novinky

Zpátky pod Lízátky. Nová kniha Michala Petráka. V minulých dnech vyšla kniha kolegy Michala Petráka, mapující minulost i současnost fotbalového stadionu v Hradci Králové. Nejnovější fotografie v knize byly pořízeny opravdu jen před několika málo dny.

Publikace ČERNOBÍLÁ HISTORIE 110 LET FC HRADEC KRÁLOVÉ

Společnými silami Michala Petráka, Jiřího Rádla a Tomáše Rademachera vyjde v příštích dnech bohatě ilustrovaná publikace, mapující 110 let historie královéhradeckého fotbalu.

Sport pod Bílou věží v Hradeckém deníkuMiluje sportovní historii a je hrdý Hradečák. Připomíná staré časy | Hradecký deník | 8.5.2014

Jedinečná možnost získat přímo od autora knihu HISTORIE HOKEJE V HRADCI KRÁLOVÉ

Publikace „Historie ledního hokeje, aneb led byl poněkud měkký" je koncipována jako kronika, seznámí čtenáře s počátky ledního hokeje v Hradci Králové a provede ho všemi  sezónami od roku 1930 do roku 2008.

Úvod » Sporty » Házená

Házená

Hradec Králové a házená

Tradice házené, ať už české „národní", nebo mezinárodní o sedmi hráčích, je v Hradci Králové velmi dlouhá. Značka „IKAR" Kukleny, byla především v době Druhé světové války a těsně po ní, známá v celé zemi. Historii psaly rovněž kluby DTJ, KA Žižka a další, převážně dělnické. Na ně navázali po válce (v již mezinárodní házené o sedmi hráčích, tak jak ji známe nyní) házenkáři a házenkářky v Sokole, Dynamu, později Slávii a rovněž v Rudé hvězdě. Na historii jednotlivých klubů, míst, kde hrávaly, ale i na jednotlivé osobnosti házené se podíváme v následujících článcích.

TR (17.2.2015)

 

Web podporují
BRUNOTTI značkové módní a sportovní oblečení pro léto i zimu KOMPLEXNÍ FINANČNÍ SLUŽBY Hradec Králové Fotbal magazín